Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5