Movies
Ratings
30
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0