Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 5.0