Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0