Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 2.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 2.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 3.0