Series
Ratings
48
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Two MothersRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0