Movies
Ratings
22
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
- WishRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5