Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Flip a Coin -ONE OK ROCK Documentary-Rated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0