Movies
Ratings
15
WonderRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0