Movies
Ratings
15
HarmonyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0