Series
Ratings
32
Alone in LoveRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5