Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0