Series
Ratings
46
High KickRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0