Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0