Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5