Titles you rated
WALL-ERated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0- MamaRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Return to Never LandRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
In a Better WorldRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.5