Series
Ratings
144
Reply 1988Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
We Broke UpRated ★ 3.0
She is WowRated ★ 1.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0
My Unfortunate BoyfriendRated ★ 2.0- Late BlossomRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.0- Lump in My LifeRated ★ 3.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Love CellsRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 0.5
Imaginary CatRated ★ 1.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 0.5