Series
Ratings
21
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
 
Reply 1997Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5