Movies
Ratings
288
A Star Is BornRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0