Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
My First TimeRated ★ 4.5- Baby Daddy Season 2Rated ★ 5.0
- Baby Daddy Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
RootsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0