Titles you rated
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0