Movies
Ratings
40
Man in LoveRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0