Series
Ratings
17
Community Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5