Movies
Ratings
873
Mirrors No. 3Rated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 0.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
QueerRated ★ 1.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 2.0
Ex Libris - The New York Public LibraryRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.5
FyreRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
21Rated ★ 2.0