Series
Ratings
213- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Pension MetsaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Way DownRated ★ 3.0- すいかRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.0
Our OceansRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 2.5
A Man on the InsideRated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0