Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0