Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5