Titles you rated
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The TruckRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5- Shot gunRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.5
The Secret ScandalRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.5