Titles you rated
Get OutRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 2.5
Love Is in the AirRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 4.0