Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0