Movies
Ratings
18
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0