Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 1.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.0