Titles you rated
East of EdenRated ★ 4.0
Make a Woman CryRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0