Movies
Ratings
600
Drunken Master IIRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
S.W.A.T.Rated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The GooniesRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 2.5
TurboRated ★ 2.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
BackdraftRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 1.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 2.0