Movies
Ratings
15
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0