Movies
Ratings
24
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
My Lucky StarsRated ★ 1.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.0
Belle & SebastianRated ★ 1.5
One on OneRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 1.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0