Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Moon's WalkingRated ★ 2.5
A Confucian ConfusionRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 0.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0