Movies
Ratings
204
Frozen IIRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0