Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 4.0- IslandRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0