Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5