Movies
Ratings
400
Pitch PerfectRated ★ 1.0
Bring It OnRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5