Movies
Ratings
15
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5