Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0