Series
Ratings
16
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0