Movies
Ratings
252
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
ElioRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
RansomedRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 1.5