Titles you rated
InsurgentRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0