Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
My WayRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0