Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5