Series
Ratings
12
Demon SlayerRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0