Series
Ratings
15
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0